MILLION DOLLAR HAIR - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Grube rosyjskie włosy, bardzo wysoka jakość. 18 miesięcy żywotności, 6 miesięcy gwarancji.

Natural Beauty_edited.jpg
 

WŁOSY SŁOWIAŃSKIE STANDARD - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Naturalne słowiańskie włosy poddane zabiegom obróbki chemicznej i koloryzacji. 8 miesięcy żywotności.

_edited.jpg
 

UKRAIŃSKIE DZIECIĘCE - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Naturalne słowiańskie włosy poddane zabiegom obróbki chemicznej i koloryzacji. 8 miesięcy żywotności.

Wet Hair_edited.jpg
 

ROSYJSKIE PERFECT BALEYAGE - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Włosy używane do zabiegu to włosy rosyjskie klasy premium najlepszy gatunek dostępny na rynku.

Wet Hair_edited.jpg
 

ZESTAWY DO TRWAŁEGO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW

Nowości

Wet Hair_edited.jpg
 
depositphotos_208991054-stock-illustration-zebra-stripes-pattern-zebra-print.jpg

CENNIK PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW

W naszej ofercie znajdziecie 4 rodzaje włosów; kliknij w każdy rodzaj aby dowiedzieć się więcej. Oferujemy 6 metod przedłużania włosów, aby spełnić wszystkie potrzeby. Wszelkie informacje znajdziecie poniżej, dodatkowo jeśli wymagana jest wycena szyta na miarę proszę formularz wyceny.

Formularz wyceny
Weź to na raty
 
deyna cennik mini_edited.png

4 RODZAJE WŁOSÓW DOPASOWANE DO POTRZEB KAŻDEJ Z PAŃ

Włosy różnią się od siebie przede wszystkim żywotnością, która wynika z ilości łusek na włosach. Każde rozjaśnienie czy też obróbka chemiczna, pozbawia włosa swojej naturalnej ochrony jaką jest łuska włosa, przez co włosy tracą swoje naturalne nawilżenie. Mamy również włosy, które są bardzo cienkie, dla Pań o takiej strukturze właśnie, są to włosy Ukraińskie dziecięce. Włosy o grubszej strukturze Rosyjskie Million Dollar Hair. Włosy bardzo delikatne i miękkie Elegance Collection, oraz włosy Standardowe Słowiańskie które są dosyć mocno przetworzone ale w niskiej cenie dla Pań które chcą dopiero spróbować swojej przygody z przedłużaniem.

 

CENA ZA ZAKŁADANIE ORAZ KOREKTĘ ŁĄCZEŃ

Metoda kanapkowa - przyklejenie kanapek o szerokości 4cm w plastrach do włosów przy nasadzie. Możliwość zakupu kanapek mini o szerokości 2,8 cm.
Keratin bonds - Ręcznie formowane łączenia w kształcie ziarenek ryżu, przy użyciu najlepszej włoskiej keratyny, które za pomocą zgrzewarki instalowane są na włosach klientki. Wykonujemy łączenia Nano o wadze 0,2 - 0,4 grama oraz łączenia Micro o wadze 0,5 - 0,8 grama za pasemko. Łączenia są niewidoczne przy wiązaniu włosów w kucyk.
Ultradźwięki - Ręcznie formowane zgrzewy za pomocą najlepszej włoskiej keratyny które za pomocą ultradźwięków na zimno łączone są z włosami klientki. Zgrzewy o płaskim kształcie, o wadze 0,5 do 0,8 grama mocowane na książeczkę. Zaawansowana i bezpieczna metoda.
Nano ringi - Pasemka z gotową końcówką zakończoną drucikiem montuje się z włosami klientki za pomocą nano ringów, zagniatając włosy, doczepy i ring ze sobą. 

*Jeśli włosy nie są, zakupione u nas w salonie to należy dodatkowo doliczyć koszt przerabiania pasemek pod wskazaną metodę 200 zł za 100 gramów w wersji Micro oraz 300 zł za 100 gramów w wersji Nano.

_edited.jpg
 

ELEGANCE COLLECTION - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Najwyższa jakość dostępna na rynku, włosy pozyskiwane ze skupu w Polsce od jednej osoby. 24 miesiące żywotności, 6 miesięcy gwarancji.

Wet Hair_edited.jpg